−10%
🔥 Få 10 % rabatt på hele nettstedet, i en begrenset periode.🔥 Få 10 % rabatt på hele nettstedet, i en begrenset periode.🔥 Få 10 % rabatt på hele nettstedet, i en begrenset periode.🔥 Få 10 % rabatt på hele nettstedet, i en begrenset periode.🔥 Få 10 % rabatt på hele nettstedet, i en begrenset periode.🔥 Få 10 % rabatt på hele nettstedet, i en begrenset periode.
−10%
🔥 Få 10 % rabatt på hele nettstedet, i en begrenset periode.🔥 Få 10 % rabatt på hele nettstedet, i en begrenset periode.🔥 Få 10 % rabatt på hele nettstedet, i en begrenset periode.🔥 Få 10 % rabatt på hele nettstedet, i en begrenset periode.🔥 Få 10 % rabatt på hele nettstedet, i en begrenset periode.🔥 Få 10 % rabatt på hele nettstedet, i en begrenset periode.
24 måneders garanti · Levering på 24 t · 30 dagers retur
Nomophone
Søk etter…
Innbytte
Hva er det du ser etter?
0
0
Hva er det du ser etter?
iPhoneSamsung GalaxyGoogle PixelXiaomiHuaweiHonor

Beste tilbud

The devices most viewed by our visitors.

Se alle
Huawei P20 Pro 128 GB - Blå - Ulåst
Siste eksemplar

Huawei P20 Pro 128 GB - Blå - Ulåst

128 GB · Blå

God stand24 måneders garanti
139 €335 € ny-59%

eller 3× 46 € uten gebyrer

Huawei Nova 5T 128 GB - Svart - Ulåst
Siste eksemplar

Huawei Nova 5T 128 GB - Svart - Ulåst

128 GB · Svart

God stand24 måneders garanti
189 €469 € ny-60%

eller 3× 63 € uten gebyrer

Oppdag mer

De mest populære

De mest populære · Nesttun

Se alle
Huawei P20 Pro 128 GB - Blå - Ulåst
Siste eksemplar

Huawei P20 Pro 128 GB - Blå - Ulåst

128 GB · Blå

God stand24 måneders garanti
139 €335 € ny-59%

eller 3× 46 € uten gebyrer

Huawei Nova 5T 128 GB - Svart - Ulåst
Siste eksemplar

Huawei Nova 5T 128 GB - Svart - Ulåst

128 GB · Svart

God stand24 måneders garanti
189 €469 € ny-60%

eller 3× 63 € uten gebyrer

Oppdag mer

Renovert Huawei i andre byer i Vestland

Andre renoverte merker tilgjengelig i Nesttun

iPhoneSamsungXiaomiGoogle

Vanlige spørsmål - Renovert Huawei i Nesttun

Alt du trenger å vite om å kjøpe en renovert Huawei i Nesttun

Klar for å kjøpe din renoverte Huawei i Nesttun?

Spar opptil 75% med 24 måneders garanti og gratis levering til Nesttun.

Se Huawei tilgjengelige

150 000 behandlede enheter

Levering 24h

24 måneders garanti

Nomophone-guide

Din lokale kjøpsguide for Nesttun

Ekte salgsdata, priser og eksperttips for å velge riktig renovert enhet.

Nomo
Jeg hjelper deg med å finne den beste renoverte telefonen for dine behov!

Kjøpe renovert i Nesttun: det viktigste

I Nesttun tilbyr Nomophone grundig testede renoverte smarttelefoner med 24 måneders garanti og rask levering. Hver enhet gjennomgår mer enn 50 kontroller — batteri, skjerm, ytelse — før den sendes. Du får en pålitelig telefon, ofte opptil 75 % billigere enn ny, og gir en allerede produsert enhet et nytt liv.

Hvorfor velge Nomophone?

Allerede mer enn 150 000 renoverte enheter i våre tekniske sentre.

  • Kontrollert gjenopparbeiding

    En grundig renovering fra A til Å, utført i våre egne tekniske sentre.

  • 50 kontrollpunkter

    Hvert apparat blir testet på over 50 kontrollpunkter før det sendes ut.

  • Rask levering

    Rask levering, direkte fra våre tekniske sentre.

  • Garanti på 24 måneder inkludert

    Alle våre apparater er dekket av 24 måneders garanti, som omfatter både deler og arbeidskostnader.

  • Direkte kundeservice

    Direkte kundeservice uten mellomledd: Du snakker med dem som utfører reparasjonene.

  • 150 000 behandlede apparater

    Flere enn 150 000 enheter er allerede blitt renovert og satt tilbake i omløp.

Nesttun·Vestland

Samme Huawei.Samme kvalitet.En premium opplevelse.Testet med omhu.Bygget for å vare.Opptil 50 % billigere.Mindre på prisen.Samme kvalitet.

Batteri ≥90% • Gratis levering • Gratis retur innen 30 dager • 100 % refusjon

24 måneders garantiLevering i morgen
Nytt batteri
Finn min renovere HuaweiLevering i morgen • 24 måneders garantiVerdsett enheten minBetaling innen 24 timer
Pålitelige renoverte Huawei, testet med 24 måneders garanti
KjøpVidereselge
Finn min renovere HuaweiVerdsett enheten min

Mest populære renoverte telefoner i Nesttun

Rangering basert på Nomophones salg de siste 12 månedene.

  • 🥇 iPhone 15

    128 GB · Meget god stand

    Gjennomsnittspris 6 142,52 kr

    Fra5 583,09 kr
  • 🥈 iPhone 14

    128 GB · Meget god stand

    Gjennomsnittspris 4 688,01 kr

    Fra4 240,46 kr
  • 🥉 Samsung Galaxy S24

    128 GB · Meget god stand · Nytt batteri

    Gjennomsnittspris 9 085,11 kr

    Fra5 997,07 kr
  • 4️⃣ iPhone 13

    512 GB · God stand

    Gjennomsnittspris 9 722,86 kr

    Fra8 268,35 kr
  • 5️⃣ Samsung Galaxy S23

    128 GB · Meget god stand

    Gjennomsnittspris 4 464,24 kr

    Fra4 128,58 kr

Nomos anbefalinger

Anbefalt av Nomo
Nomo

Leter du etter best verdi? I Nesttun er iPhone 14 blant de mest populære valgene.

  • Levering 24h til Nesttun
  • 24 måneders garanti

iPhone 14

Fra3 345,38 kr
Oppdag produktet
Anbefalt av Nomo
Nomo

iPhone 15 er for øyeblikket en av våre raskest selgende modeller.

  • Levering 24h til Nesttun
  • 24 måneders garanti

iPhone 15

Fra3 345,38 kr
Oppdag produktet

Hvorfor kjøpe fra Nomophone?

Testede enheter
30 dagers returrett
Europeiske renoveringsspesialister
Rask levering
24 måneders garanti
Sikker betaling

Gjennomsnittspriser for renoverte i Nesttun

Basert på gjeldende priser i Nomophones katalog.

ModellFra
Huawei P20 Pro 128 GB - Blå - God stand1 555,21 kr
Honor 70 256 GB - Sølv - God stand2 002,75 kr
Huawei Nova 5T 128 GB - Svart - God stand2 114,64 kr
Honor 600 256 GB Svart5 471,21 kr

Lokale ofte stilte spørsmål — Nesttun

Svar tilpasset din by og enhetene du leter etter.

Populære søk i Nesttun

Renoverte nettbrett NesttunRenoverte smartklokker NesttunRenoverte barbare PC-er NesttunRenoverte lydutstyr NesttunRenoverte spillkonsoller NesttunRenoverte Kameraer NesttunRenoverte VR-headsets NesttunRenoverte Droner Nesttun