Nomophone

Sony Playstation 4 Slim 1 TB

Müüge oma Playstation 4 Slim. Makse 24 töötunni jooksul pärast kinnitamist.

Teie hind 30 sekundiga, tasuta.

Pole midagi printida

4,8/5 · 10 827 klientide arvustused (veebisait ja müügiplatvormid) · Tasuta DHL saatmine · Kohustusteta

Sony Playstation 4 Slim 1 TBKuni 100 €

Kuni

100 €

Sony Playstation 4 Slim 1 TB

150 000+

seadet töödeldud alates 2017

4,8/5

10 827 kliendiarvustuse põhjal (veebisait ja müügiplatvormid)

Klientide arvamused

Seda ei ütle meie.

Soovitab NomoPhone'i
Soovitan 100%! Nomophone on sait, millel oli minu mobiiltelefoni jaoks kõrgeim vahetuspakkumine. DHL tuli reedel minu kodust minu iPhone'ile järgi ja esmaspäeval sai see kätte, kontrolliti ja ülekanne tehti samal päeval. Kiirus ja tõsidus!
  • Soovitab NomoPhone'i
    Suurepärane, müüsin oma Xiaomi maha. Nomophone tegi mulle parima pakkumise! Ülekanne päeva jooksul Soovitan kinnisilmi!
  • Soovitab NomoPhone'i
    Avastasin Nomo internetist ja kogemus on suurepärane! Mul on kahju, et operaatorid lasid oma vanad telefonid tagasi võtta, kuna usaldamatust taastekohtade vastu... Kiirus ja selgus telefoni taastamiseks reklaamitud hinnaga, Tõsine tähtaegade ja suure hinna taastamise suhtes. Aitäh Nomophone!
  • Soovitab NomoPhone'i
    Väga hea kogemus! Algselt pakutud summa tasumine toimus alles 24 tundi pärast minu telefoni saatmist. Olen teenindusega väga rahul.
  • Soovitab NomoPhone'i
    Väga rahul protsessi lihtsuse ja õiglase pakkumisega
  • Soovitab NomoPhone'i
    Täiuslik. Nii meeldivalt üllatunud, kui lihtne ja kiire see oli! Ja veel enam, see on Prantsuse firma. Õnnitleme, soovitan ++
  • Soovitab NomoPhone'i
    Algusest peale pakutav hind ei ole muutunud. Soovitan ++
  • Soovitab NomoPhone'i
    Ma ei teadnud seda firmat/veebilehte ja nii proovisin ilma suurema lootuseta ja siiralt ei kahetse. DHL tuleb pakile koju järele, et see ära saata, nad said selle järgmisel päeval kätte, samal päeval tagastamise kinnitamine, samal päeval saadetud makse ja samal päeval on raha minu kontol. Ausalt, ma soovitan 100%, olge edasi.
  • Soovitab NomoPhone'i
    Saidil on kõik väga selge ja kordused on väga head. soovitan

Hinnad seisuga 24.10.2026

Sony Playstation 4 Slim 1 TB tagasiost

Tänased hinnad normaalselt töötava Sony Playstation 4 Slim 1 TB eest.

Deklaritud seisukordTagasiostuhind
Ideaalne seisukordKasutusjälgi pole100 €
Väga heas korras20 cm juures nähtamatud mikrokriimud90 €
Hea seisukordKriimud ja/või löögid nähtavad 20 cm juures75 €
KatkiVäga kahjustatud - katki—

Summa kinnitatakse pärast kontrolli kättesaamisel. Seisukord erineb teie kirjeldusest? Teeme teile vastupakkumise, mille võite vabalt vastu võtta või tagasi lükata.

Kriips (—) tähendab, et selle mälu ja seisukorra puhul veebipakkumist ei ole.

Nomophone andmed

Sony Playstation 4 Slim tagasiost: turg arvudes

Tagasiostuturg päevast päeva

Kui palju on teie Sony Playstation 4 Slim 1TB täna väärt? Vastuse annavad iga päev meie tegelikud selle mudeli müügid ja tagasiostud.

Praegu müüakse Nomophone'ile kõige rohkem mudeleid Sony Xperia 10 III, Sony PlayStation 5 Standard ja Sony PlayStation 4.

12 kuu jooksul on Nomophone ostnud kokku üle 15,3 tuh seadme ja maksnud oma klientidele üle Euroopa üle 3 062 650 €.

Tasuta hindamine 30 sekundiga, tasuta saatmine ja makse 24 töötunni jooksul pärast seadme kinnitamist.

12 kuu jooksul Euroopas

  • 15,3 tuhOstetud seadmed (12 k)
  • 3 062 650 €Klientidele makstud summa

Enim tagasi ostetud seadmed

  1. 1Sony Xperia 10 III128 GB · Täiuslik seisund · Funktsionaalne
  2. 2Sony PlayStation 5 Standard825 GB · Täiuslik seisund · Funktsionaalne
  3. 3Sony PlayStation 4500 GB · Täiuslik seisund · Funktsionaalne

Tagasiostuhindade trendid

Jälgige Sony Playstation 4 Slim tagasiostuhinna muutumist.

0 % muutus perioodil (stabiilne).

Nõuanded Sony Playstation 4 Slim müümiseks

  • Tee andmetest varukoopia (fotod, kontaktid, sõnumid).
  • Logi välja kõigist seadmega seotud kontodest.
  • Eemalda SIM-kaart või eSIM.
  • Taasta seade tehaseseadetele.
  • Puhasta seade ja eemalda ümbrised või ekraanikaitse.

Soovite müüa oma Sony Playstation 4 Slim 1 TB? Tasuta hinnang 30 sekundiga, tasuta saatmine, makse 24 töötunni jooksul pärast kinnitamist.

Miks müüa oma Playstation 4 Slim 1 TB meile?

Miks müüa oma Sony Playstation 4 Slim 1 TB meile:

  • Tasuta: hinnang ja saatmine
  • Kiire: hind 30 sekundiga
  • Makse: pangaülekanne teie IBAN-ile 24 töötunni jooksul pärast kinnitamist
  • Andmed kustutatud: turvaline kustutamine enne edasimüüki
  • Vastutustundlik: teie Playstation 4 Slim saab teise elu
  • Põhjalik hindamine: kontrollime teie Playstation 4 Slim 1 TB punkt-punktilt, lähtudes selle tegelikust seisundist

Playstation 4 Slim 1 TB tagasiost: kuidas see toimib

Sony Playstation 4 Slim 1 TB sisseost käib kolmes sammus:

  1. Hinnake: valige Sony Playstation 4 Slim, mahutavus 1 TB (näha seadetes), seisund ja toimivus. Hind ilmub 30 sekundiga.
  2. Saatke: tasuta, ettemakstud DHL-i sildiga.
  3. Saage raha: pangaülekanne 24 töötunni jooksul pärast teie Playstation 4 Slim kinnitamist.

Kontrollige oma Playstation 4 Slim seisukorda enne müüki

Et saada oma Sony Playstation 4 Slim 1 TB eest parim hind, hinnake seadme seisundit õigesti:

  • Ekraan: Kontrollige kriimustusi, surnud piksleid ja pragusid. Laitmatu ekraan tõstab sisseostu hinda.
  • Korpus ja raam: Otsige kulumisjälgi ja kriimustusi. Ideaalses seisundis Sony seadmed saavad parema hinna.
  • Aku: Aku seisund (järelejäänud mahtuvus, tööaeg) sisseostu hinda ei muuda, seega ei pea te akut enne Playstation 4 Slim müümist vahetama. Kontrollige siiski, et aku poleks paisunud, mõranenud ega kahjustatud (näiteks kerkiv tagakaas või ekraan): sel juhul ärge seadet saatke, sest selle transportimine on tuleohtlik, ja võtke esmalt meiega ühendust.
  • Funktsionaalsus: Testige Wi‑Fi, Bluetoothi, kaamerat, kõlarit, mikrofoni ja nuppe.
  • Tarvikud: Laadijat ega karpi pole vaja saata: nutitelefoni puhul piisab ainult telefonist.

Mida parem on teie Playstation 4 Slim 1 TB seisund, seda kõrgem on sisseostu hind.

Playstation 4 Slim 1 TB tagasiostuhind: mis seda mõjutab

Sony Playstation 4 Slim 1 TB sisseostu hind sõltub mitmest tegurist:

  • Deklareeritud seisund: ideaalne, väga hea, hea või katki
  • Funktsionaalsus: töötab normaalselt või sellel on viga
  • Väljalaskeaasta: Uuemad mudelid (viimane) säilitavad üldjuhul väärtust paremini
  • Salvestusruum: 1 TB – sellise mahutavusega seadmeid hinnatakse tavaliselt kõrgemalt

Aku seisundit (tööaeg, järelejäänud mahtuvus) hinna arvutamisel arvesse ei võeta.

Hinnake oma Playstation 4 Slim 1 TB veebis: hind ilmub 30 sekundiga ja kinnitatakse pärast kontrolli kättesaamisel.

Playstation 4 Slim tagasiost: teie küsimused

Kui palju saan oma Playstation 4 Slim 1 TB eest?
Teie Playstation 4 Slim 1 TB sisseostu hind sõltub seisundist, funktsionaalsusest, aastast ja mahutavusest. Aku seisund hinda ei mõjuta. Hinnake seda veebis: hind 30 sekundiga.
Kuidas toimub Playstation 4 Slim 1 TB sisseost NomoPhone'is?
Hinnake oma Sony Playstation 4 Slim 1 TB, võtke pakkumine vastu ja saatke see ettemakstud sildiga. Pangaülekanne 24 töötunni jooksul pärast kinnitamist.
Kas saan müüa oma Playstation 4 Slim 1 TB, kui see on katki või kahjustatud?
Jah. Seisund mõjutab hinda: ideaalses seisundis Playstation 4 Slim on väärt rohkem kui pragunenud ekraaniga või mittekäivituv seade. Sel juhul valige hindamisel „Katki“.
Kui kiiresti saan makse pärast oma Playstation 4 Slim 1 TB saatmist?
Kontrollime teie Playstation 4 Slim 1 TB kohe pärast kättesaamist. Kui seade on kinnitatud, tehakse pangaülekanne 24 töötunni jooksul IBAN-ile, mille te meile esitasite.
Kas Playstation 4 Slim 1 TB saatmine on tasuta?
Jah. Ettemakstud DHL-i silt on valmis kohe pärast pakkumise vastuvõtmist: viige oma Playstation 4 Slim DHL Express Service Pointi või tellige kulleri järeletulek koju.
Kuidas kontrollida Playstation 4 Slim aku seisundit?
Aku Sony Playstation 4 Slim kontrollimiseks vaadake Seaded > Aku. Seda on kasulik teada, kuid see ei mõjuta sisseostu hinda: summa sõltub ainult mudelist, salvestusruumist, välisest seisundist ja funktsionaalsusest. Ainus, mida enne saatmist kontrollida: kui aku on paisunud, mõranenud või kahjustatud, ärge saatke oma Playstation 4 Slim (tuleoht transpordi ajal) ja võtke esmalt meiega ühendust.
Kas peaksin enne saatmist Playstation 4 Slim 1 TB lähtestama?
Varundage enne saatmist oma fotod ja kontaktid (nt: Google Drive või pilv). Kättesaamisel lähtestame teie Playstation 4 Slim turvaliselt.
Kas NomoPhone kustutab minu Playstation 4 Slim 1 TB andmed?
Jah. Kättesaamisel lähtestame teie Playstation 4 Slim 1 TB turvaliselt, enne mis tahes edasimüüki.
Kas on hinnavahe 1 TB ja teiste mahutavuste vahel Playstation 4 Slim puhul?
Jah, mahutavus mõjutab hinda. sellise mahutavusega seadmeid hinnatakse tavaliselt kõrgemalt Teie Playstation 4 Slim 1 TB täpse hinna saamiseks kasutage meie hindamisvormi.
Minu Playstation 4 Slim 1 TB on garantii all – kas saan selle müüa?
Jah. Garantii ei lähe üle, kuid see ei takista sisseostu.

Populaarsed artiklid

Vaata kõiki

Teie Playstation 4 Slim 1 TB on raha väärt.

Tasuta hinnang 30 sekundiga. Makse 24 töötunni jooksul pärast kinnitamist.