Nomophone

Apple iPad mini 5 7 9 2019 256 GB

Pārdodiet savu iPad mini 5 7 9 2019. Samaksa 24 darba stundu laikā pēc apstiprināšanas.

Jūsu cena 30 sekundēs, bez maksas.

4,8/5 · 10 822 klientu atsauksmes (vietne un tirdzniecības platformas) · Bezmaksas DHL piegāde · Bez iesaistīšanās

Apple iPad mini 5 7 9 2019 256 GBLīdz 64 €

Līdz

64 €

Apple iPad mini 5 7 9 2019 256 GB

150 000+

apstrādātas ierīces kopš 2017. gada

4,8/5

pamatojoties uz 10 822 klientu atsauksmēm (vietne un tirdzniecības platformas)

Klientu atsauksmes

Viņi mums uzticas

Iesaka NomoPhone
Es atklāju Nomo internetā, un pieredze ir lieliska! Nožēloju, ka mani vecos telefonus atņēma operatori aiz neuzticības atkopšanas vietām... Ātrums un skaidrība par telefona atkopšanu par reklamēto cenu, Nopietni par termiņiem un lielisko cenu atgūšanu. Paldies Nomofonam!
  • Iesaka NomoPhone
    Lieliski, es pārdevu savu Xiaomi. Nomofons man sniedza vislabāko piedāvājumu! Pārsūtīšana dienas laikā Iesaku ar aizvērtām acīm!
  • Iesaka NomoPhone
    No sākuma piedāvātā cena nav mainījusies. Iesaku ++
  • Iesaka NomoPhone
    Iesaku 100%! Nomophone ir vietne, kurā bija visaugstākais piedāvājums manam mobilajam tālrunim. Piektdien DHL ieradās pēc mana iPhone no mājām un pirmdien tas tika saņemts, pārbaudīts un pārskaitījums veikts tajā pašā dienā. Ātrums un nopietnība!
  • Veikt visas pārbaudes. nekas nav sakāms, un atgūšanas cena bija ļoti godīga. Es nezināju Homophone, bet patīkams pārsteigums.
  • Iesaka NomoPhone
    Perfekti. Tik patīkami pārsteigts, cik viegli un ātri tas bija! Un vēl vairāk, tas ir franču uzņēmums. Apsveicu, iesaku ++
  • Iesaka NomoPhone
    Ļoti laba pieredze! Sākotnēji piedāvātās summas samaksa tika veikta tikai 24 stundas pēc mana tālruņa nosūtīšanas. Esmu ļoti apmierināta ar apkalpošanu.
  • Iesaka NomoPhone
    Es nezināju šo uzņēmumu/vietni un tāpēc mēģināju bez lielām cerībām un patiesi, nenožēloju. DHL ierodas pie jums mājās pēc sūtījuma, lai to nosūtītu, viņi to saņēma nākamajā dienā, atgūšanas apstiprinājums tajā pašā dienā, maksājums nosūtīts tajā pašā dienā un nauda ir manā kontā tajā pašā dienā. Godīgi sakot, es iesaku 100%, turpiniet.
  • Iesaka NomoPhone
    Tas bija ļoti labi.

Cenas 22.10.2026

Apple iPad mini 5 7 9 2019 256 GB atpirkšana

Šodienas cenas par normāli strādājošu Apple iPad mini 5 7 9 2019 256 GB.

Deklarētais stāvoklisAtpirkšanas cena
Ideāls stāvoklisNav lietošanas pēdu64 €
Ļoti labā stāvoklīMikroskrāpējumi neredzami pie 20 cm55 €
Labs stāvoklisSkrāpējumi un/vai triecieni redzami pie 20 cm48 €
SalauztsĻoti bojāts - salauzts—

Summa tiek apstiprināta pēc pārbaudes saņemšanas brīdī. Stāvoklis atšķiras no norādītā? Mēs izsakām pretpiedāvājumu, kuru varat brīvi pieņemt vai noraidīt.

Domuzīme (—) nozīmē, ka šai atmiņai šajā stāvoklī tiešsaistes piedāvājuma nav.

Nomophone dati

Apple iPad mini 5 7 9 2019 atpirkšana: tirgus skaitļos

Atpirkšanas tirgus dienu pēc dienas

Mēs katru dienu sekojam jūsu Apple iPad mini 5 7 9 2019 256GB atpirkšanas cenai.

Nacionālā mērogā pašlaik visbiežāk pārdotās ierīces Nomophone ir Apple iPad Pro (11", 2022), Apple iPad 11 (11", 2025) un Apple iPad 8 (10.2", 2020).

12 mēnešu laikā Nomophone ir iepircis vairāk nekā 15,4 tūkst. ierīces un izmaksājis vairāk nekā 3 075 370 € saviem klientiem visā Eiropā. Šī aprites ekonomikas pieeja ir palīdzējusi izvairīties no aptuveni 818,2 tūkst. kg CO₂ emisijām.

Bezmaksas novērtējums 30 sekundēs, bezmaksas piegāde un maksājums 24 darba stundu laikā pēc ierīces apstiprināšanas.

12 mēnešu laikā Eiropā

  • 15,4 tūkst.Atpirktās ierīces (12 mēn.)
  • 3 075 370 €Klientiem izmaksātā summa
  • 818,2 tūkst. kgIetaupītais CO₂

Visbiežāk pārdotās ierīces

  1. 1Apple iPad Pro (11", 2022)128 GB · Perfekts stāvoklis · Funkcionālais
  2. 2Apple iPad 11 (11", 2025)128 GB · Perfekts stāvoklis · Funkcionālais
  3. 3Apple iPad 8 (10.2", 2020)128 GB · Perfekts stāvoklis · Funkcionālais

Padomi Apple iPad mini 5 7 9 2019 pārdošanai

  • Izslēdziet Atrast manu iPhone un izrakstieties no iCloud.
  • Dublējiet datus (foto, kontakti, ziņas).
  • Izrakstieties no visiem Apple kontiem (App Store, iMessage, FaceTime).
  • Izņemiet SIM karti vai eSIM.
  • Atiestatiet ierīci uz rūpnīcas iestatījumiem.

Vēlaties pārdot savu Apple iPad mini 5 7 9 2019 256 GB? Bezmaksas novērtējums 30 sekundēs, bezmaksas nosūtīšana, samaksa 24 darba stundu laikā pēc apstiprināšanas.

Kāpēc pārdot mums savu iPad mini 5 7 9 2019 256 GB?

Kāpēc pārdot mums savu Apple iPad mini 5 7 9 2019 256 GB:

  • Bez maksas: novērtējums un nosūtīšana
  • Ātri: jūsu cena 30 sekundēs
  • Samaksa: bankas pārskaitījums uz jūsu IBAN 24 darba stundu laikā pēc apstiprināšanas
  • Dati dzēsti: droša dzēšana pirms jebkādas tālākpārdošanas
  • Atbildīga pieeja: jūsu iPad mini 5 7 9 2019 iegūst otru dzīvi
  • Detalizēta pārbaude: mēs pārbaudām jūsu iPad mini 5 7 9 2019 256 GB punktu pa punktam, atbilstoši tā reālajam stāvoklim

iPad mini 5 7 9 2019 256 GB atpirkšana: kā tas notiek

Apple iPad mini 5 7 9 2019 256 GB atpirkšana notiek trīs soļos:

  1. Novērtējiet: izvēlieties Apple iPad mini 5 7 9 2019, ietilpību 256 GB (redzama iestatījumos), stāvokli un darbību. Jūsu cena parādās 30 sekundēs.
  2. Nosūtiet: bez maksas, ar priekšapmaksas DHL uzlīmi.
  3. Saņemiet naudu: bankas pārskaitījums 24 darba stundu laikā pēc jūsu iPad mini 5 7 9 2019 apstiprināšanas.

Pirms pārdošanas pārbaudiet sava iPad mini 5 7 9 2019 stāvokli

Lai iegūtu labāko cenu par savu Apple iPad mini 5 7 9 2019 256 GB, pareizi novērtējiet ierīces stāvokli:

  • Ekrāns: Pārbaudiet, vai nav skrāpējumu, mirušu pikseļu un plaisu. Ideāls ekrāns paaugstina atpirkšanas cenu.
  • Korpuss un rāmis: Meklējiet nolietojuma pēdas un skrāpējumus. Apple ierīces ideālā stāvoklī saņem labāku cenu.
  • Baterija: Baterijas stāvoklis (atlikusī ietilpība, darbības laiks) neietekmē piedāvāto cenu, tāpēc pirms iPad mini 5 7 9 2019 pārdošanas tā nav jāmaina. Tomēr pārbaudiet, vai tā nav uzblīdusi, ieplaisājusi vai bojāta (piemēram, paceļas aizmugurējais vāciņš vai ekrāns): tādā gadījumā nesūtiet ierīci, jo tās pārvadāšana rada ugunsbīstamību, un vispirms sazinieties ar mums.
  • Funkcionalitāte: Pārbaudiet Wi‑Fi, Bluetooth, kameru, skaļruni, mikrofonu un pogas.
  • Piederumi: Lādētājs un kaste nav jāsūta: viedtālrunim pietiek ar pašu tālruni.

Jo labāks jūsu iPad mini 5 7 9 2019 256 GB stāvoklis, jo augstāka atpirkšanas cena.

iPad mini 5 7 9 2019 256 GB atpirkšanas cena: kas to ietekmē

Apple iPad mini 5 7 9 2019 256 GB atpirkšanas cena ir atkarīga no vairākiem faktoriem:

  • Norādītais stāvoklis: ideāls, ļoti labs, labs vai salauzts
  • Darbība: darbojas normāli vai tam ir defekts
  • Izlaiduma gads: Jaunāki modeļi (jaunākais) parasti labāk saglabā vērtību
  • Ietilpība: 256 GB – jūs iegūstat labu vērtību

Baterijas stāvoklis (darbības laiks, atlikusī ietilpība) cenas aprēķinā netiek ņemts vērā.

Novērtējiet savu iPad mini 5 7 9 2019 256 GB tiešsaistē: jūsu cena parādās 30 sekundēs, pēc tam to apstiprinām pārbaudē pēc saņemšanas.

iPad mini 5 7 9 2019 atpirkšana: jūsu jautājumi

Cik daudz es varu saņemt par savu iPad mini 5 7 9 2019 256 GB?
Jūsu iPad mini 5 7 9 2019 256 GB atpirkšanas cena ir atkarīga no stāvokļa, darbības, gada un ietilpības. Baterijas stāvoklis cenu neietekmē. Novērtējiet to tiešsaistē: jūsu cena 30 sekundēs.
Kā notiek iPad mini 5 7 9 2019 256 GB atpirkšana NomoPhone?
Novērtējiet savu Apple iPad mini 5 7 9 2019 256 GB, pieņemiet piedāvājumu un nosūtiet ierīci ar priekšapmaksas uzlīmi. Bankas pārskaitījums 24 darba stundu laikā pēc apstiprināšanas.
Vai varu pārdot savu iPad mini 5 7 9 2019 256 GB, ja tas ir salauzts vai bojāts?
Jā. Stāvoklis ietekmē cenu: iPad mini 5 7 9 2019 ideālā stāvoklī ir vērtīgāks nekā ierīce ar ieplaisājušu ekrānu vai tāda, kas neieslēdzas. Ja tā ir, novērtējumā izvēlieties „Salauzts“.
Cik ātri saņemšu maksājumu pēc sava iPad mini 5 7 9 2019 256 GB nosūtīšanas?
Mēs pārbaudām jūsu iPad mini 5 7 9 2019 256 GB uzreiz pēc saņemšanas. Kad ierīce ir apstiprināta, pārskaitījums tiek veikts 24 darba stundu laikā uz jūsu norādīto IBAN.
Vai iPad mini 5 7 9 2019 256 GB nosūtīšana ir bez maksas?
Jā. Priekšapmaksas DHL uzlīmi saņemat, tiklīdz pieņemat piedāvājumu: nododiet savu iPad mini 5 7 9 2019 DHL Express Service Point punktā vai pasūtiet paņemšanu no mājām.
Kā pārbaudīt iPad mini 5 7 9 2019 baterijas stāvokli?
Lai pārbaudītu Apple iPad mini 5 7 9 2019 bateriju, skatiet Iestatījumi > Baterija > Baterijas stāvoklis. To ir noderīgi zināt, taču tas neietekmē piedāvāto cenu: summa ir atkarīga tikai no modeļa, krātuves, ārējā stāvokļa un funkcionalitātes. Vienīgais, kas jāpārbauda pirms nosūtīšanas: ja baterija ir uzblīdusi, ieplaisājusi vai bojāta, nesūtiet savu iPad mini 5 7 9 2019 (ugunsbīstamība pārvadāšanas laikā) un vispirms sazinieties ar mums.
Vai man vajadzētu atiestatīt iPad mini 5 7 9 2019 256 GB pirms nosūtīšanas?
Pirms nosūtīšanas dublējiet fotoattēlus un kontaktus (piemēram: iCloud). Pēc saņemšanas mēs droši atiestatām jūsu iPad mini 5 7 9 2019.
Vai NomoPhone dzēš datus no iPad mini 5 7 9 2019 256 GB?
Jā. Pēc saņemšanas mēs droši atiestatām jūsu iPad mini 5 7 9 2019 256 GB, pirms jebkādas tālākpārdošanas.
Vai ir cenu atšķirība starp 256 GB un citām iPad mini 5 7 9 2019 ietilpībām?
Jā, ietilpība ietekmē cenu. jūs iegūstat labu vērtību Precīzu sava iPad mini 5 7 9 2019 256 GB cenu uzziniet mūsu novērtēšanas veidlapā.
Mans iPad mini 5 7 9 2019 256 GB ir garantijā – vai varu to pārdot?
Jā. Garantija nepāriet citam īpašniekam, taču tā netraucē atpirkšanu.

Populāri raksti

Skatīt visu

Jūsu iPad mini 5 7 9 2019 256 GB ir naudas vērts.

Bezmaksas novērtējums 30 sekundēs. Samaksa 24 darba stundu laikā pēc apstiprināšanas.